UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 6947039
nr 694 7039
Bordsur
Trä, höjd: 21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2011
kl 17:12:11
24/4 14:47:43